X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Plustek
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Skaner Plustek OpticBook 4800 / A4
- Symbol producenta: PLUS-OB-4800
- EAN/UPC: 4042485354663
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Plustek |
| Opis ogólny | Został zaprojektowany dla profesjonalistów. |
| Informacje dodatkowe | System operacyjny:Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Mac OS X 10.7.x/ 10.8.x/ |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Waga (kg) | 7.500 |
| Wyposażenie dodatkowe | Technologia CCD |
| Dołączone oprogramowanie | Plustek DocAction,ABBYY FineReader 12.0 Sprint, |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Maksymalne zużycie energii | 36 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 400 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 623 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 133 |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1600 dpi |
| Typ skanera | Przenośny |
| Maksymalny obszar skanowania w pionie | 305 mm |
| Maksymalny obszar skanowania w poziomie | 432 mm |
| Skanowanie klisz | Nie |
| Zasilanie zewnętrzne | Nie |
| Prędkość skanowania w trybie podglądu | 9 s |
| Baza SCIP | Nie |



