X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SILICON POWER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć SODIMM DDR3 Silicon Power 8GB (1x8GB) 1600MHz 1,35V 512x8
- Symbol producenta: SP008GLSTU160N02
- EAN/UPC: 4712702631258
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Silicon Power |
| Opis ogólny | SODIMM DDR3 Silicon Power 8GB (1x8GB) 1600MHz 1,35V |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://en.silicon-power.com |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Złącze pamięci | 204-pin |
| Napięcie | 1.35 V |
| Cechy | 8GB;1600MHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |
Polecamy




20 szt.