X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.G.Skill
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć SODIMM DDR4 G.Skill Ripjaws 16GB (1x16GB) 2400MHz CL16 1,2V
- Symbol producenta: F4-2400C16S-16GRS
- EAN/UPC: 4719692007674
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | G.Skill |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 G.Skill Ripjaws 16GB (1x16GB) 2400MHz CL16 1,2V |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Single-channel 16GB (16GBx1) Unbuffered, Non-ECC CAS Latency 16-16-16-39 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona producenta | https://www.gskill.com/ |
| Strona o towarze | http://www.gskill.com/en/product/f4-2400c16s-16grs |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Opóźnienie | CL 16 |
| Cechy | 16GB;2400MHz/CL16 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |



