X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć SODIMM DDR4 GOODRAM 8GB 2400MHz CL17
- Symbol producenta: GR2400S464L17S/8G
- EAN/UPC: 5908267940143
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 GOODRAM 8GB 2400MHz CL17 |
| Informacje dodatkowe | Zegar: PC4-19200 (2400MHz) Organizacja kości: 1024×8 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | www.goodram.com |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Opóźnienie | CL 17 |
| Cechy | 8GB;2400MHz/CL17 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |
Polecamy


10 szt.


1 szt.