Pamięć SODIMM DDR3 GOODRAM 8GB/1600MHz
217,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 GOODRAM 4GB 2400MHz CL17 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 4 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Opóźnienie | CL 17 |
| Cechy | 4GB;2400MHz/CL17 |
| Baza SCIP | Nie |