Pamięć SODIMM DDR4 GOODRAM 8GB 2400MHz CL17
262,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | SODIMM DDR3 GOODRAM 8GB/1600MHz |
| Informacje dodatkowe | Organizacja kości: 512x8 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Złącze pamięci | 204-pin |
| Napięcie | 1.50 V |
| Opóźnienie | CL 11 |
| Cechy | 8GB;1600MHz/CL11 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.50 |