Pamięć SODIMM DDR3 GOODRAM 8GB/1600MHz
217,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | SODIMM DDR3 GOODRAM 8GB (1x8GB) 1333MHz CL9 1,5V |
| Informacje dodatkowe | Do notebooków |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1333 MHz |
| Złącze pamięci | 204-pin |
| Opóźnienie | CL 9 |
| Cechy | 8GB;1333MHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.50 |