X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć serwerowa GOODRAM 16GB 2666MHz DDR4 REG ECC
- Symbol producenta: W-MEM2666R4D816G
- EAN/UPC: 5908267941874
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | DDR4 GOODRAM 16GB 2666MHz CL19 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.goodram.com/produkty/dram-ddr3-ddr4-rdimm/ |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 ECC Registered |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Opóźnienie | CL 19 |
| Cechy | 16GB;2666MHz/CL19 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |



