X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR4 GOODRAM IRDM X 8GB (1x8GB) 2666MHz CL16 1,2V
- Symbol producenta: IR-X2666D464L16S/8G
- EAN/UPC: 5908267940327
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | DDR4 GOODRAM IRDM X 8GB (1x8GB) 2666MHz CL16 |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Timing: 16-18-18 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | www.goodram.com |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Napięcie | 1.20 V |
| Opóźnienie | CL 16 |
| Cechy | 8GB;2666MHz/CL16 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |
Polecamy




10 szt.