X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR4 GOODRAM IRDM X 16GB (1x16GB) 3000MHz CL16 1,35V Blue
- Symbol producenta: IR-XB3000D464L16/16G
- EAN/UPC: 5908267960189
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | DDR4 GOODRAM IRDM X 16GB (1x16GB) 3000MHz CL16 |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | Timing: 16-18-18 Dożywotna gwarancja producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | www.goodram.com |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Napięcie | 1.35 V |
| Opóźnienie | CL 16 |
| Cechy | 16GB;3000MHz/CL16 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |
Polecamy




30 szt.