X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Corsair44141 S. GRIMMER BLVD.,FREMONT CA,94538US
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR4 Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 1,35V Red
- Symbol producenta: CMK16GX4M2B3200C16R
- EAN/UPC: 0843591070478
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Opis ogólny | DDR4 Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | 16GB Kit (2 x 8GB) XMP 2.0 Tested Latency: 16-18-18-36 Unbuffered DIMM Kolor: czerwony |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://www.corsair.com/en/vengeance-lpx-16gb-2x8gb-ddr4-dram-3200mhz-c16-memory-kit-red-cmk16gx4m2b3200c16r |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | BOX |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.35 V |
| Opóźnienie | CL 16 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Cechy | 16GB (2x8GB);3200MHz/CL16 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |



