X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH.Leopoldstraße 250 BMonachium,80807DE
Pamięć DDR4 Crucial Ballistix Sport LT 8GB (1x8GB) 3000MHz CL16 1,35V Grey
- Symbol producenta: BLS8G4D30BESBK
- EAN/UPC: 0649528784650
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Crucial |
| Opis ogólny | DDR4 Crucial Ballistix Sport LT 8GB (1x8GB) 3000MHz CL16 |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | Bandwidth: PC4-24000 LATENCY: CL16 (16-18-18) Unbuffered, NON-ECC |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://eu.crucial.com/eur/en/bls8g4d30besbk#productDetails |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | BOX |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.35 V |
| Opóźnienie | CL 16 |
| Cechy | 8GB;3000MHz/CL16 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |
Polecamy




40 szt.