X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ADATA Technology B.V., T.Transpolispark, Siriusdreef 17-27Hoofddorp,2132NL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR4 ADATA Premier 4GB (1x4GB) 2400MHz CL17 1,2V Single
- Symbol producenta: AD4U2400W4G17-S
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ADATA |
| Opis ogólny | DDR4 ADATA Premier 4GB (1x4GB) 2400MHz CL17 |
| Informacje dodatkowe | 288 Pin Unbuffered DIMM Power Supply: VDD&VDDQ=1.2V +0,06/-0,06V Operating Temperature: 0°C to +85°C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://www.adata.com/upload/downloadfile/Datasheet_Premier%20DDR4%202133%20U-DIMM-201407.pdf |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 4 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Opóźnienie | CL 17 |
| Cechy | 4GB;2400MHz/CL17 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |



