X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR3 GOODRAM 4GB 1600MHz CL11 512x8
- Symbol producenta: GR1600D3V64L11S/4G
- EAN/UPC: 5908267903483
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | DDR3 GOODRAM 4GB 1600MHz CL11 |
| Informacje dodatkowe | Organizacja kości: 512x8 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | www.goodram.com |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Pojemność pamięci | 4 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Złącze pamięci | 240-pin |
| Napięcie | 1.35 V |
| Opóźnienie | CL 11 |
| Cechy | 4GB;1600MHz/CL11 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |



