X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Verbatim GmbHDusseldorfer Strasse 13Eschborn,65760GERMANY
Płyty DVD-R Verbatim 4.7GB X16 Matt Silver (Spindle 10)
- Symbol producenta: 43729
- EAN/UPC: 0023942437291
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Verbatim |
| Opis ogólny | Płyty DVD-R Verbatim 4.7GB X16 Matt Silver (Spindle 10) |
| Kolor | Srebrny |
| Informacje dodatkowe | DVD-R VERBATIM 4.7GB X16 MATT SILVER WRAP (10 SPINDLE) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | http://www.verbatim.com |
| Typ nośnika | DVD-R |
| Pojemność nośnika | 4,7 GB |
| Maksymalna prędkość zapisu | 16.0 x |
| Rodzaj opakowania | Spindle |
| Ilość nośników w opakowaniu | 30 |
| Baza SCIP | Nie |




9 szt.