X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ADATA Technology B.V., T.Transpolispark, Siriusdreef 17-27Hoofddorp,2132NL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Dysk zewnętrzny ADATA SE730H 512GB USB 3.1 Type-C Czarny
- Symbol producenta: ASE730H-512GU31-CTI
- EAN/UPC: 4713218464965
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ADATA |
| Opis ogólny | SSD ADATA SE730H 512GB USB 3.1 Type-C |
| Informacje dodatkowe | Wymiary ( D x S x W ): 72,7 x 44 x 12,2 mm Waga: 33 g Supports Android, Mac OS, Windows Lighter, quieter, more shock resistant and more durable than external HDDs Portable-slim design Accessories: USB 3.1 Gen 2 cable, Quick Start Guide OS requirements: - Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 - Mac OS X 10.6 or later - Linux Kernel 2.6 or later - Android 5.0 or later |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.adata.com/upload/downloadfile/Datasheet-SD600_201901.pdf |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Typ złącza | USB 3.1 Type-C |
| Interfejs | USB 3.1 |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 500 MB/s |
| Typ kości pamięci | TLC |
| Technika zapisywania danych | TLC |
| Cechy | 512 GB |
| Baza SCIP | Nie |



