X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ADATA Technology B.V., T.Transpolispark, Siriusdreef 17-27Hoofddorp,2132NL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Dysk zewnętrzny ADATA SD600Q 480GB USB 3.2 Niebieski
- Symbol producenta: ASD600Q-480GU31-CBL
- EAN/UPC: 4710273770949
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ADATA |
| Opis ogólny | SSD ADATA SD600Q 480GB USB 3.2 |
| Informacje dodatkowe | Wymiary ( D x S x W ): 80 x 80 x 15,2 mm Waga: 60 g Supports Windows, Mac OS, Android, Xbox one, PS4 consoles Lighter, quieter, more shock resistant and more durable than external HDDs Portable-slim and sporty design OS requirements: - Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 - Mac OS X 10.6 or later - Linux Kernel 2.6 or later - Android 5.0 or later Accessories: USB 3.2 cable, Quick start guide |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.adata.com/upload/downloadfile/Datasheet-SD600Q_20200731.pdf |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Kolor obudowy | Niebieski (Blue) |
| Typ złącza | USB 3.0 |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ dysku | SSD |
| Technika zapisywania danych | SLC |
| Cechy | 480 GB |
| Baza SCIP | Nie |



