X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Ładowarka samochodowa Akyga AK-CH-08 12V 2xUSB 3000mA biała Quick Charge 3.0
- Symbol producenta: AK-CH-08
- EAN/UPC: 5901720133724
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AKYGA |
| Opis ogólny | Ładowarka samochodowa Akyga AK-CH-08 12V 2xUSB 3000mA biała Quick Charge 3. |
| Informacje dodatkowe | Parametry prądowe DC 3.6 - 6.5 V / 3 A, 6.5 V - 9 V / 2 A, 9 V - 12 V / 1.5 Napięcie zasilające 12/24 V Opakowanie EcoBox Wstawki kolorystyczne: Srebrny |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Normy i certyfikaty | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 60 x 33 x 33 |
| Waga (kg) | 0.058 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Waga (g) | 58 |
| Kanały ładowania | 2 kanały |
| Konfiguracja ładowarki | 2x USB |
| Opcja samochodowa | Tak |
| Prąd ładowania | 5 V/3 A |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Diody sygnalizacyjne | Kolor podświetlania: Niebieska dioda |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Konfiguracje prądu ładowania | 5 V/3 A |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 5.00 |
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Napięcie wejściowe | 12V/24V DC |
| Obsługiwane technologie | Quick Charge 3.0 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5 V/3 A |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


3 szt.


4 szt.
2 szt.