X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k.Rot. W. Pileckiego 130A/8Warszawa,02-781POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośnik Bluetooth/FM/USB Rebeltec SoundBox 460
- Symbol producenta: RBLGLO00036
- EAN/UPC: 5902539600902
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Rebeltec |
| Opis ogólny | przenośny głośnik z funcją Bluetooth/FM/USB/karaoke Rebeltec SoundBox460 |
| Informacje dodatkowe | Radio FM, wbudowany akumulator 4000mAh (ładowany z micro USB) Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono z pokrętłami sterowania głośności oraz echa |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 460x200x210 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 40.0 W |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Liczba głośników | 4 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Micro USB AUX Bluetooth Wejście mikrofonu Jack 6,3mm |
| Pasmo przenoszenia głośników | 20Hz - 20kHz |
| Moc głośnika niskotonowego (RMS) | 20.0 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


6 szt.

