X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 34" 345B1C/00 21:9 2xHDMI DP USB głośniki
- Symbol producenta: 345B1C/00
- EAN/UPC: 8712581760779
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 34" 345B1C/00 21:9 2xHDMI DP USB głośniki |
| Informacje dodatkowe | 1 USB z funkcją szybkiego ładowania |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.co.uk/c-p/345B1C_00/business-monitor-curved-ultrawide-lcd-display |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, przewód DP, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | B-Line |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.0 Type-B USB 3.0 x 4 Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48-100 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30-160 kHz |
| Normy spełniane przez monitor | CE FCC-B EPA cETLus SEMKO TUV-Bauart TUV/ISO9241-307 UKRAINIAN CU(EAC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 100 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 180mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 100% (NTSC) 119,3% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807 x 601 x 250 |
| Waga z podstawą (kg) | 11.32 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807 x 367 x 110 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.62 |
| Klasa energetyczna | G |
| Cechy | 2xHDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-160 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


5 szt.


1 szt.
2 szt.