X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 32" 328E1CA/00 4K UHD 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 328E1CA/00
- EAN/UPC: 8712581758516
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Philips 32" 328E1CA/00 3840 x 2160 VA 60 Hz |
| Informacje dodatkowe | Źródło zasilania: Wbudowane, 100–240 V AC, 50–60 Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.pl/c-p/328E1CA_01/zakrzywiony-monitor-lcd-z-ultra-wide-color/przeglad |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 32.00 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód DP, przewód HDMI, przewód audio, przewód zasilający Dokumentacja użytkownika |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | E-Line |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | DisplayPort HDMI x 2 Wyjście audio |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 53 - 84 kHz |
| Normy spełniane przez monitor | RoHS CCC CECP CEL SEMKO TUV Ergo TUV-GS cETLus CU(EAC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 49.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 709 x 523 x 281 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.71 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 709 x 425 x 88 |
| Kontrast statyczny | 2500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.89 |
| Klasa energetyczna | G |
| Cechy | 2xHDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 53 - 84 kHz |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


1 szt.


50 szt.
2 szt.