X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 27" 272V8LA/00 VGA HDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 272V8LA/00
- EAN/UPC: 8712581772109
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 27" 272V8LA/00 VGA HDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Blokada Kensington; SmartImage |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.co.uk/c-p/272V8LA_00/lcd-monitor |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | V-line |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA HDMI DisplayPort Wejście audio PC Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30-85 |
| Normy spełniane przez monitor | UKRAINIAN CB TUV Ergo TUV-GS RoHS CU(EAC) CE |
| Pobór energii (podczas pracy) | 24.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613 x 456 x 231 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.00 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613 x 363 x 45 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.54 |
| Klasa energetyczna | E |
| Cechy | VGA HDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-85 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
50 szt.
2 szt.