X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 23,8" touch 242B9T/00 VGA DVI-D HDMI DP 2xUSB 3.0 głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 242B9T/00
- EAN/UPC: 8712581756802
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Philips 23,8" touch 242B9T/00 1920 x 1080 IPS 60 Hz |
| Informacje dodatkowe | Pochylenie podstawy: Od -5 do 90 stopnie Kąt składania podstawy: Od 0 do 70 stopni USB 3.1 x 2 (1 z funkcją szybkiego ładowania) Pobieranie mocy w trybie ECO: 11,5 W (stand.) Technologie: Smooth touch, Flicker-free, SmartContrast Technologia dotykowa: PCT Punkty dotykowe: 10 punktów Metoda dotykowa: Rysik, palec Twardość szkła dotykowego: 7H Aktywny obszar dotykowy: 528 mm (poz.) x 297,5 mm (pion.) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.pl/c-p/242B9T_00/monitor-lcd-z-technologia-smoothtouch |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewody: D-Sub, HDMI, DP, USB-A do B, audio, zasilający Dokumentacja użytkownika, Rysik dotykowy |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | B-Line TOUCH |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA DVI-D DisplayPort HDMI USB 3.0 x 2 Wejście audio PC Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48-75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30-85 kHz |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 7.0 TCO Edge RoHS WEEE CE FCC-B SEMKO EPA UKRAINIAN ICES-003 TUV-GS TUV Ergo CU(EAC) |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 554 x 413 x 227 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.15 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 554 x 338 x 50 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.86 |
| Klasa energetyczna | E |
| Cechy | VGA DVI-D HDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-85 kHz |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




1 szt.
50 szt.
2 szt.