X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 22,5" 230B8QJEB/00 IPS VGA DVI HDMI DP głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 230B8QJEB/00
- EAN/UPC: 8712581762810
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Philips 22,5" 230B8QJEB/00 1920 x 1080 IPS 75 Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Przekątna ekranu | 22.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód D-Sub, przewód DVI-D, przewód HDMI, przewód DP, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | B-line |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA DVI-D HDMI DisplayPort Wejście audio PC Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.254 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48-76 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30-96 kHz |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0 EPEAT RoHS CE FCC-B EPA UKRAINIAN ICES-003 TUV Ergo TUV-GS CU(EAC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 13.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:10 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -175° / +175° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 499 x 512 x 216 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 499 x 323 x 56 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.70 |
| Klasa energetyczna | E |
| Cechy | VGA DVI HDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-76 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-96 kHz |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




2 szt.
50 szt.
1 szt.