X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 17" 172B9TL/00 Touch VGA DVI HDMI DP 2xUSB 3.0 głośniki
- Symbol producenta: 172B9TL/00
- EAN/UPC: 8712581771157
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Philips 17" 172B9TL/00 1280 x 1024 TN 60 Hz |
| Informacje dodatkowe | Podstawa: - Pochylenie: Od -5 do 90 stopni - Kąt składania: Od 0 do 70 stopni - Regulacja wysokości: 184 (w poziomie), 76 (w pionie) mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.pl/c-p/172B9TL_00/monitor-lcd-z-technologia-smoothtouch |
| Typ matrycy | TN |
| Przekątna ekranu | 17.00 cali |
| Touch | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód D-Sub, przewód HDMI, przewód DP, przewód USB-A do B, przewód audio, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika, Rysik dotykowy |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 170.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1280 x 1024 |
| Rodzina | B-Line TOUCH |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA DVI-D DisplayPort HDMI USB 3.0 x 2 Wejście audio PC Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 160.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.264 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30 - 85 kHz |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0 TCO Edge RoHS WEEE CE FCC-B SEMKO EPA UKRAINIAN ICES-003 TUV-GS TUV Ergo CU(EAC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 9.14 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 5:4 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 87% (NTSC) 103% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 376 x 399 x 227 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.24 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 376 x 322 x 45 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.26 |
| Klasa energetyczna | D |
| Cechy | VGA DVI HDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 - 85 kHz |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




2 szt.
50 szt.
1 szt.