X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 32" TUF Gaming VG328H1B 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 90LM0681-B01170
- EAN/UPC: 4718017625999
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 32" TUF Gaming VG328H1B 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Kensington Lock Curved Panel : 1500R |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg328h1b/ |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 32.00 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wyposażenie dodatkowe | Audio cable, Power cord, Quick start guide, Warranty Card |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA HDMI Wejście mini-jack 3.5mm |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.363 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48 ~ 165 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 24 ~ 180 KHz |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 165 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 120% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 709,75 x 507,12 x 213,77 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.02 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 709,75 x 426,15 x 87,33 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Klasa energetyczna | G |
| Cechy | VGA 2xHDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 24 ~ 180 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




30 szt.
3 szt.
1 szt.