X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Toner HP P2055A/P2035 (CE505A)
- Symbol producenta: CE505A
- EAN/UPC: 0883585695775
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Opis ogólny | Toner HP P2055A/P2035 (CE505A) |
| Informacje dodatkowe | Wydajność podana dla stron A4 zgodnie z normą ISO/IEC 19752 Waga brutto 1,1 kg |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/sm/WF06c/A1-12771-64209-64548-64548-3723935-3723944.html?jumpid=oc_R1002_PLPLC-001_HP%20LaserJet%20CE505A%20Black%20Print%20Cartridge&lang=pl&cc=pl |
| Typ produktu | Oryginalny |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Toner |
| Producent OEM | Hewlett Packard |
| Symbol OEM | CE505A |
| Wydajność* | 2300 stron |
| Kompatybilny z modelami | HP LaserJet P2035 (CE461A) HP LaserJet P2055dn (CE459A) HP LaserJet P2055d (CE457A) |
| Cechy | 2300 |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy
597,00
PLN
Toner HP 410A cyan
596,00
PLN
Toner HP 410A black
463,00
PLN
Toner HP 410A magenta
596,00
PLN
Toner HP 17A black
349,00
PLN


3 szt.


1 szt.
2 szt.
4 szt.