X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color Laser 179fnw 4w1
- Symbol producenta: 4ZB97A
- EAN/UPC: 0193015507388
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne HP Color Laser 179fnw 4w1 |
| Informacje dodatkowe | Dwuwierszowy wyświetlacz LCD Faksowanie: 33,6 kb/s |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www8.hp.com/pl/pl/printers/product-details/24494376?jumpid=reg_r1002_plpl_c-001_title_r0001 |
| Czytnik kart | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 Fast Ethernet (RJ45) WiFi 802.11b/g/n |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 7 lub nowsze |
| Rodzina | Color Laser |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Wielofunkcyjna laserowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Nie |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 18.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 4.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | W1120A W2070A W2071A W2072A W2072A W2073A |
| Maksymalne zużycie energii | 300 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 482 |
| Poziom hałasu | 51.0 dB(A) |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Pictbridge | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Czas wydruku pierwszej strony | 20.0 s |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 20000 |
| Maksymalna pojemność podajników | 150 arkuszy |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 JIS Officio |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | SPL |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 18.0 str/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 4.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 128 |
| Cechy | 179fnw;laser.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


10 szt.

