X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka paragonowa Qoltec | termiczna | max. 72mm
- Symbol producenta: 50246
- EAN/UPC: 5901878502465
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Drukarka paragonowa Qoltec | termiczna |
| Informacje dodatkowe | Szerokość papieru: 80 mm Drukowane kody kreskowe: UPC-A,UPC-E,EAN-13,EAN-8,CODE39,ITF,CODEBAR,CODE93 Średnica rolki papieru: 80 mm Typ papieru: Termiczny papier do drukarek paragonowych Wejściowe zasilanie sieciowe: 24V - 2,5A Wykrywanie błędu głowicy drukarki: Tak Zastosowanie: Przemysł oraz handel, drukowanie potwierdzeń i informacji, paragonów, rachunków, recept, faktur czy biletów Zawartość opakowania: drukarka, zasilacz, przewód zasilający, rolka papieru płyta CD, instrukcja obsługi |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 131 x 140 x 198 mm |
| Waga (kg) | 1.151 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) Apple iOS (niektóre wersje) Mac OS (niektóre wersje) Microsoft Windows 10 Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows XP |
| Interfejs | USB |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Rozdzielczość druku - główna | 203 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | brak dpi |
| Technologia druku | termiczna |
| Waga netto (kg) | 1.151 |
| Rodzaj drukarki etykiet | Stacjonarna |
| Maks. szerokość taśmy | 72.0 mm |
| Szybkość druku (mm/s) | 250 mm/s |
| Rodzaj nadruku | Monochromatyczny |
| Typ nadruku | Jednostronny |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



