Kabel HDMI iBOX HD01 HDMI 1.4 1,5m
16,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | iBOX |
| Opis ogólny | Kabel HDMI iBOX HD04 HDMI 2.0 4K/UltraHD 1.5m |
| Informacje dodatkowe | Umożliwiaja przesyłanie obrazu UltraHD / 4K z częstotliwością 60Hz Kabel w oplocie, kolor niebieski. Pozłacane końcówki. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Interfejs | HDMI 2.0 |
| Długość kabla | 1.50 m |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Pozłacane styki | Tak |
| Cechy | 1,5m |
| Baza SCIP | Nie |