Wczytuję dane...
Model: MGBLX1
Kod producenta: MGBLX1
Waga produktu: 0.30 kg
Gwarancja: 60 miesięcy
Producent: Cisco
Oblicz ratę
i-Leasing - leasing online
i-Raty - raty online

Moduł Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transce

  • Symbol producenta: MGBLX1
  • EAN/UPC: 0882658262791
Specyfikacja
ProducentCISCO SYSTEMS
Opis ogólnyModuł Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Informacje dodatkoweModuł Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength
support up to 10 km
Wymiary: 13.4 x 8.5 x 55.7 mm (0.53 x 0.33 x 2.19 in.)
Waga: 0.018 kg (0.63 oz. )
Okres rękojmi w miesiącach60
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttp://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/small-business-network-accessories/data_sheet_c78-552203.html

Switche - Konwertery i akcesoria

  • Opis ogólny: 

    Moduł Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

  • Producent: 

    CISCO SYSTEMS

  • Informacje dodatkowe: 

    Moduł Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength support up to 10 km Wymiary: 13.4 x 8.5 x 55.7 mm (0.53 x 0.33 x 2.19 in.) Waga: 0.018 kg (0.63 oz. )

  • Okres rękojmi w miesiącach: 

    60

  • Miejsce serwisowania: 

    Serwis zewnętrzny

  • Strona o towarze: 

    http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/small-business-network-accessories/data_sheet_c78-552203.html

Polecamy
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl