X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Lokówko-suszarka Babyliss AS950E | 650W Big Hair Dual - OTW OPAK
- Symbol producenta: AS950E
- EAN/UPC: 3030050153798
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | BABYLISS |
| Opis ogólny | Lokówko-suszarka Babyliss AS950E | 650W Big Hair Dual |
| Kolor | Złoto-różowy |
| Informacje dodatkowe | moc 650 W; 2 prędkości/temperatury; nawiew chłodnego powietrza; 2 wymienne końcówki: szczoka obrotowa 50 mm nadaje włosom objętości szczotka 40 mm nadaje kształt i jest idealna do krótszych włosów Technologia Airflow + Jonizacja obrotowy przewód 2,5m zapewniający wygodę użycia; Powłoka ceramiczna Wymiary produktu: 37,5 x 18,5 x 10cm; https://www.babyliss.com/pl-pl/suszarko-lok%C3%B3wka-big-hair-dual-AS950E.h !!! TOWAR Z OTWARTYM OPAKOWANIEM !!! |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Zasilanie | 110-240V 50/60 Hz |
| Wyposażenie dodatkowe | Obrotowa suszarko-lokówka ma 2 końcówki obrotowe 50mm i 40mm |
| Moc [W] | 650.0 |
| Długość kabla | 2.5m |
| Regulacja temperatury / mocy | 2 ustawienia temperatury |
| Inne cechy szczególne lokówki / lokosuszarki | Zimny nadmuch |
| Liczba końcówek / wałków | 2 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy
191,00
PLN
Lokówka Babyliss C325E 25mm
82,00
PLN
Falownica ceramiczna Babyliss C260E
158,00
PLN
Lokówka Babyliss C450E Rose Quartz 19mm Tong
130,00
PLN


1 szt.


23 szt.
4 szt.